АТРАКЦІОНИ ДЛЯ БАСЕЙНУ

Атракціони

Атракціони для басейнів – це різноманітні гідромасажні пристрої, які покликані урізноманітнити ваше купання. До них відносяться протитечі, водоспади, гейзери, гідромасажні стінки, аквашари та багато інших. Навіщо потрібно встановлювати атракціони в басейн? Відповідь очевидна. Чим більше у вашому басейні наворотів, тим цікавіше ставати в ньому купатися. До того ж, атракціони виконують не тільки декоративну та естетичну функцію, але й дозволяють оздоровитись за рахунок гідромасажу або занять плаванням. Сучасні атракціони можуть перетворити Ваш невеликий басейн на міні-аквапарк, який буде радувати та розважати дітей та дорослих, приносити здоров’я, бадьорість та енергію на цілий день.

ПРИСТРІЙ ЗУСТРІЧНОГО ПОТОКУ

Таке обладнання дозволяє доповнити басейн корисною та приємною опцією. Пристрій зустрічного потоку – обладнання для людей, які люблять активний відпочинок та хочуть підтримувати свою фізичну форму. Служить чудовим тренажером. Відмінно підходить для невеликих басейнів, потужний струмінь води забезпечує можливість проведення повноцінних тренувань. Така система розрахована різні категорії споживачів: дітей, спортсменів, і навіть людей з різними рівнями фізичного розвитку. Пристрій протитечії дозволяє купатися пливти назустріч потоку на місці, а також приймати загальний та точковий аналіз масажу тіла. Велика різноманітність моделей з насосами різної продуктивності та декоративними панелями (виконувані в пластиці та нержавіючій сталі), дозволяє вибрати пристрій, який відповідає Вашим фізичним можливостям та відповідаючи Вашому інтер’єру приміщення. Навіть у готових приміщеннях існують навісні протитечі, монтаж яких можна виконати без руйнування чаші та спуску води з басейну. Більш детально Ви можете набрати нас, ми зможемо проконсультувати та підібрати протитечію, яка підходить саме Вам і відповідає Вашому стилю життя.

ВОДОПОВIТРЯНІ ГЕЙЗЕРИ

Гейзери для басейнів стають чудовою прикрасою вашого басейну і є джерелом справжнього естетичного задоволення. Масажний ефект, властивий вируючим водяним струменям, сприяє максимальній релаксації. Повітряні гейзери для басейну у поєднанні з підводним підсвічуванням надають басейну вигляду загадкового термального джерела. Гейзери виробляються різної форми, мають функцію регулювання. Установка гейзерів дозволяє перетворити ваш басейн на оздоровчий комплекс. На рух води можна дивитися нескінченно. Всього один гейзер здатний надати допомогу у боротьбі зі втомою, стресом. Використання установки як масажера надає значну допомогу у боротьбі з м’язовою слабкістю. Аеромасажні гейзери можна назвати привабливим і функціональним аксесуаром для вашого стаціонарного басейну. Працює система на основі дії компресорів, що забезпечують повітряний потік. Обладнання вбудовується в дно чаші басейну, відбувається вистрілювання водно-повітряної маси з форсунки, на поверхні утворюється потужний сплеск.

ГІДРОМАСАЖ У БАСЕЙНІ

Гідромасаж – унікальна процедура, що передбачає тиск водяного струменя на конкретні ділянки людського тіла зануреного у воду. Така процедура має лікувальний та розслаблюючий ефект. Процедура гідромасажу відмінно розслаблює мускулатуру, покращує циркуляцію крові, стимулює звільнення від зайвої рідини в тканинах.

ГІДРОМАСАЖНИЙ ВОДОСПАД

Тихе і ніжне дзюрчання водоспаду, що лунає у вашій звичній домашній обстановці, подарує вам умиротворення та спокій. Однак водоспади служать не тільки для умиротворення, але й здатні значно зміцнити ваше здоров’я. Кожна модель водоспаду, забезпечить першокласним масажем комірцевої зони. Витончений та елегантний дизайн буде відповідати навіть найбільш вишуканому інтер’єру. Останнім часом популярністю почали користуватися акрилові аксесуари для басейнів. Так, яскравим прикладом корисних аксесуарів для бетонних конструкцій є каскадні акрилові водоспади. Завдяки цим елементам будь-який басейн чи то в будинку, чи то в громадському місці стає вишуканим і розкішним, зі звичайного басейну перетворюється на об’єкт VIP-класу. Надати більш детальну інформацію ми зможемо за телефоном +38(096)056-25-50

ТРАМПЛІН ДЛЯ БАСЕЙНУ

Сучасний басейн — це не тільки місце для спокійного, приємного відпочинку. Він призначений і для активного, веселого проведення часу. Не дивно, що встановлення різних водних атракціонів, що комплектують, особливо затребуване. Їх можна встановлювати як на домашній, так і громадський водний резервуар. Між собою трампліни відрізняються як формою, а й у можливості регулювання висоти. Таке обладнання чудово підійде і для аматорських стрибків у воду. Стрибки в басейн з трампліну — це чудова можливість чудово провести дозвілля, як дорослим, так і дітям. Перед замовленням трампліну для басейну необхідно врахувати особливості вашої водойми, щоб підібрати максимально правильний варіант.

ГІРКА ДЛЯ БАСЕЙНУ

Існує кілька варіантів безпечних гірок для дітей: ⦁ пряма гірка – використовується для звичайного спуску у воду. ⦁ дитяча гірка з поворотом – має більш складну форму. Вимагає додаткової роботи з встановлення та правил експлуатації. ⦁ спіральна гірка – використовується в основному в аквапарках. Достатня складна в установці та потребує багато місця. Всі варіанти розраховані як для домашніх басейнів, так і для громадських, у тому числі розташованих в аквапарку. Гірка для басейну із пластику – це основа будь-якого як домашнього, так і комерційного аквапарку. Їх тематичне оформлення, розстановка, якість, зручність використання та різноманітність є однією зі складових успіху будь-якого парку. Великий вибір варіантів дозволяє вибрати кожному власнику водного резервуару екземпляр, що ідеально підходить для потрібного типу басейну.  

Портфоліо

наші роботи

СІМЕЙНИЙ БАСЕЙН

ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ БАСЕЙН

ДОМАШНИЙ ВСЕСЕЗОННИЙ СПА

ДОМАШНЯ ПЛАВАЛЬНА ДОРІЖКА

ДОМАШНИЙ БАСЕЙН

RED LINE

ПРИВАТНИЙ СІМЕЙНИЙ БАСЕЙН

САУНА НА ВУЛ.ЄФІМОВА

БАСЕЙН ДЛЯ ДІТЕЙ

БАСЕЙН НА ДАХУ ДЛЯ ДВОХ

ДОМАШНИЙ БАСЕЙН ДЛЯ РЕЛАКСУ

БАСЕЙН ДЛЯ ДАЧІ

БАСЕЙН-КУПЕЛЬ

СПОРТИВНИЙ БАСЕЙН ДЛЯ ЗАГОРОДНОГО БУДИНКУ

СПА-БАСЕЙН ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

СІМЕЙНИЙ ВСІСЕЗОННИЙ БАСЕЙН

Басейн для відпочинку

Басейн з ролетою

Заміський домашній басейн

Басейн для дачі

ВИП басейн

Басейн для плавання 19м.

Сімейний для родини

Luxury басейн

Комплекс з п’ятьма різноманітними басейнами

Затишний заміський басейн

Що ми робимо

БУДУЄМО ДЛЯ ВАС

ПРОЕКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН

БУДІВНИЦТВО ТА МОНТАЖ

ОБЛИЦЮВАЛЬНІ РОБОТИ

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

РЕМОНТ І РЕСТАВРАЦІЯ

задати питання

Зв'яжiться з нами