SPA-басейни

Сьогодні хочеться на своїй ділянці або в будинку мати власний маленький спа-салон. І в сучасних умовах це цілком можливо. Гідромасажні установки бувають убудовані в систему басейну або продаються окремо. Тому спочатку необхідно визначитися з вибором чаші для вашої ділянки чи будинку. Якщо ви вирішили зробити стаціонарний гідромасажний басейн, то встановлення такого обладнання необхідно продумати заздалегідь і монтувати в процесі будівельних робіт. Сам комплект коштує значно дешевше за готові варіанти, тому його покупка буде вигіднішою. До того ж, у вас є можливість вибору за кількістю форсунок та місця їх встановлення. Готовий комплект з 4 форсунок і насоса, можна придбати відносно недорого і його установка не складе труднощів. Ціна на гідромасажний басейн spa варіюється від 3000 євро і може сягати 20 000 євро. Гідромасаж допоможе розслабитися після важких трудових буднів, підтримає в нормі нервову та імунну системи. Поліпшить обмінні процеси та кровообіг. Розслабить м’язи та опорно-руховий апарат.
 

Облаштування SPA-куточка

 

Коли ми думаємо про спа-салон, то мимоволі в нашій підсвідомості виникає картинка про масажні столи, зручні лежаки, можливо, дзюрчання водоспаду. Незалежно від виду басейну, оформлення території навколо нього є важливою деталлю. По-перше, це красиво і підкреслить інтер’єр вашої ділянки, по-друге, на облагородженій території дуже комфортно проводити час вам та вашим дітям. Розглянемо деякі варіанти дизайну:

  • Дерев’яний подіум навколо басейну, з гарними сходами і навісом, дуже гармонійно виглядатиме на ділянці. Терасу можна прикрасити красивою білою тканиною, яка вкриє від сонця, що палює. На зручному столі зробити масаж або поніжитися на лежаку. Подіум можна побудувати навколо стаціонарного басейну. Якщо у вас гідромасажний басейн з підігрівом — це чудовий варіант розслабитися в холодну пору року.
  • Якщо басейн має чашу, заглиблену в ґрунт, то тут теж можна використовувати масу дизайнерських рішень: засіяти газоном та квітами, поруч зробити гойдалку та дитячий майданчик, територію навколо басейну викласти великою галькою, плиткою або терасною дошкою. Якщо поряд з басейном ви вирішите посадити квіти, то бажано, щоб вони були в переносних горщиках і знаходилися на відстані від водойми. По-перше, тому що грунт і листя можуть потрапити у воду. По-друге, хлорована вода з басейну загубить рослину.
  • У стаціонарному басейні можна встановити гідромасаж у вигляді водяної гармати. Вона встановлюється на краю басейну та вода подається під натиском. Служить гарним масажем для шийно-плечового пояса та прибирає остеохондроз. А також встановити стіну водоспаду. Вона буде не тільки ефектно виглядати, але й необхідна для м’якого масажу обличчя та тіла. Такий потік води робить шкіру м’якою та еластичною.

Вибір басейну, гідромасажної установки та облагородження території залишається за вами. Це приємне придбання та проведення часу принесе вам масу позитивних емоцій. Пестить себе якомога частіше і будьте здорові.

 

SPA-басейни

 
 

Залишились питання?

 info@facepool.com.ua
 +380 96 056 2550