Басейн у будинку

Басейн усередині будинку – це зона відпочинку та комфорту. У будь-який час і за будь-якої погоди можна відволіктися від робочої метушні, поплавати і просто розслабитися.

Для уникнення проблем із майбутнім басейном необхідно перед початком робіт скласти проект майбутньої споруди. Рекомендуємо звернутися до нас та замовити проект у професіоналів. Спеціалісти допоможуть вам з архітектурою, конструюванням чаші басейну, а також з підведенням усіх необхідних комунікацій та підбором обладнання.

Басейн у приміщенні потрібно проектувати одночасно з будинком, так як басейн, що вбудовується в будинок, може зруйнувати котедж. У даному проекті необхідно розрахувати навантаження на фундамент, споживання електроенергії, води, каналізації, системи опалення та вентиляції.

Розташування басейну в будинку

Для будівництва басейну в приміщенні найбільш підходящими для цього місцями є цокольний поверх або підвал, т.к. Розміщення басейну на верхніх поверхах категорично не рекомендується. Можливе розміщення купелі або гідромасажної ванни.

У разі вибору розташування басейну в підвалі необхідно пам’ятати про інженерні комунікації, наприклад, наявність припливно-витяжної вентиляції.

Басейн у приміщенні набагато простіше в обслуговуванні. Користуватися ним можна цілий рік.

Переваги басейну у приміщенні

Бажання зробити у своїй оселі басейн легко виправдати. Зараз багато власників заміських будинків не відмовляють собі в задоволенні мати власну водойму та сауну, і причини на це є:
Здоров’я. Плавання позитивно впливає на організм людини, зміцнює каркас м’язів, тренує дихальну систему і дозволяє розслабитися. Воно корисне для дітей та дорослих, тому наявність басейну вже не можна назвати примхою.
Відпочинок. Однак не всі встановлюють басейни через турботу про здоров’я, для деяких це чудова можливість відпочити або влаштувати вечірку біля води.
Доступність. У будь-який момент ви зможете зв’язатися зі спеціалістами FACEPOOL, і ми допоможемо реалізувати ваші найсміливіші бажання. Довіртеся професіоналам і результат вас порадує.

Догляд. Сервісний відділ компанії FACEPOOL підтримуватиме ваш басейн у його первісному вигляді.

Недоліки

Безпека

Домашній басейн може бути небезпечним з різних причин. Починаючи з того, що в нього може впасти людина, яка не вміє плавати, і закінчуючи невдалим розташуванням конструкції. У другому випадку, після будівництва складно щось виправити, тому всі моменти необхідно враховувати на етапі проектування. Через неправильну установку можуть проломитися несучі конструкції, а відсутність необхідної вентиляції загубить будь-який проект.

 

І все ж таки наявність власного басейну в заміському будинку і ті можливості, які він дає, переважують нечисленні мінуси. І якщо ви зважилися на це, починайте заздалегідь вибирати відповідне місце розташування та дизайн свого майбутнього особистого водоймища. Компанія FACEPOOL  допоможе вам у цьому.

Розміщення басейну в будинку

Розташований усередині будинку басейн стає доповненням до інтер’єру.
Переваги його розташування в будинку:
– може використовуватися цілий рік;
– До нього не потрапляє пил, сміття, дощ і т.д.;
– Його не потрібно консервувати на зиму.
Його технічне рішення та експлуатація в цьому випадку набагато складніше, через постійно високу температуру води та підвищену вологість у будинку, що вимагають додаткової вентиляції та осушення.