Плівка ПВХ для басейну

Облицювання плівкою ПВХ для басейну найоптимальніший варіант обробки. Вона має ряд переваг:

  • Простота у монтажі.
  • Міцність.
  • Довговічність.
  • Велика кольорова гама.
  • Доступна ціна.

Види ПВХ плівки

Плівка ПВХ буває трьох видів:

  • Одношарові, завтовшки до 0,8 мм. Така плівка ПВХ зазвичай використовується для обробки каркасного збірно-розбірного басейну. Вона не призначена для консервації в холодну пору року. Але, незважаючи на це, досить міцна та еластична. І тому плівка ПВХ для басейнів дуже просто натягується на основу каркаса. Вона добре тримає об’єм води без деформації. А так само її легко демонтувати та замінити на нову. Причому таку плівку можна купити вже стандартного розміру і немає потреби паяти краї. До того ж недорога у закупівлі. Зазвичай плівка ПВХ для басейну блакитна, щоб створити ефект чистої прозорої води.
  • Багатошарова. Вона зроблена з трьох шарів матеріалу, півтора міліметра. Посилена поліефірними чи кевларовими нитками. Буває армованою та неармованою. Поверхня такої плівки може бути лаковою або матовою з ребристою структурою, що знижує травмонебезпеку. Використовується для обробки стаціонарних басейнів та особливо дитячих. Відмінно підходить для басейнів, які залишаються зимувати на ділянці. Не покривається тріщинами під час перепаду температури.
  • Плівка-мембрана із бутилкаучукового матеріалу. Нагадує якісний лінолеум. Добре гнеться та ріжеться. Цей матеріал має дуже міцну структуру. Тому їм вистилають великогабаритні чаші басейнів для місць громадського купання.

Просто, доступно, красиво

Плівки для басейнів на основі ПВХ витримують високі і низькі температури, тому вони користуються великою популярністю при обробці стаціонарних басейнів. Мало того, якщо чаша басейну з часом тріснула, плівка утримає всю воду. І такий басейн не треба демонтувати. Що не скажеш про плитку, деформація чаші, звичайно, дасть мікротріщину і в ній. І ось тут на допомогу знову прийде плівкове покриття, яким можна відреставрувати басейн прямо поверх зіпсованої плитки. І ваш басейн знову буде як новий. Експлуатаційний термін плівки до 10 років.

Басейн у плівці буде дуже гармонійно виглядати, тим більше колірна гама дуже різноманітна. Від ніжно-бежевого та зеленого до небесно-блакитного, а також у вигляді мозаїки.

Розміщення басейну на вулиці