Тентове покриття для басейну

Каркасно-тентове покриття

Останнім часом дедалі більше власників приватних будинків установлюють на своїх ділянках басейни. Рано чи пізно господарі басейнів стикаються з проблемою догляду та захисту басейну від попадання в нього опадів та різного сміття – це призводить до необхідності придбати захисне тентове накриття для басейну. Каркасно-тентове покриття для басейну — використовується для консервації басейну на зимовий період. Тент відмінно захищає очищений, висушений басейн від попадання в нього листя, різного сміття і опадів, що випали в зимовий період. Вам не доведеться навесні очищати басейн від намерзлого снігу та сміття. Каркасно-тентове покриття це збірно-розбірна конструкція яка складається з металевого каркаса і кольорового тентового ПВХ покриття, що не переглядається. Павільйонний тип накриття для басейну — це накриття для басейну у вигляді павільйону, складається з металевого каркаса і тентового ПВХ покриття з вхідним відділенням всередину басейну.

Павільйонний тип накриття

Павільйонний тип накриття на басейн дозволяє не тільки захистити басейн від попадання в нього сміття та опадів, а й користуватися басейном у літній та зимовий період року. Конструкцію павільйонного типу можна встановити як стаціонарно так і збірно розбірну. Тент на конструкцію такого типу встановлюють з кольорового не прозорого ПВХ матеріалу або комбінують, тобто верхня частина тенту кольорова, а не бічні стінки з прозорого ПВХ матеріалу через які видно навколо басейну. Якщо периметр павільйону перевищує розміри басейну, під ним можна обладнати затишну зону відпочинку, встановивши лежаки, столики, дитячі меблі. Опірне навісне накриття для басейну – його головне призначення створювати тінь та берегти купальників від ультрафіолетових променів та опадів у літній період року. Подібне накриття для басейну виготовляють із металевого навісу на опорах та тентового ПВХ матеріалу, колір ПВХ тканини в асортименті.

Літній захисний чохол

Літній захисний чохол, накидка для басейну – служить захистом не тільки від ультрафіолетових променів, що веде до цвітіння води, але й захищає від потрапляння у воду комах, листя, дрібних гілок та іншого сміття. Цей чохол, накидка для басейну виготовляється з міцної наметової тканини з вшитим посередині фільтром (фільтр запобігає скупченню води на чохлі), кріпиться чохол, накидка до країв басейну. Представлені нами тентові накриття допоможуть не тільки заощадити засоби по фільтрації та догляду за басейном, але й подарують комфорт та безпеку для ваших дітей та тварин.